Srpen 2009
Dr.Martens

29. srpna 2009 v 11:03 | Noni
Dr. Martens jsou pro mě ty nejlepší boty na světě a když je poslední dobou vídám čím dál častěji an serveru lookbook, ještě víc u mě stoupli v ceně.
Jsem sama sobě vděčná, že jsem rodiče přemluvila a oni mi botky minulý rok na půlku s dědou a se mnou koupili. Jo, je to docela drahá záležitost, ale rozhodně se vyplatí. Boty se totiž po prvním sněhu nerozpadnou, jsou prostě už napořád.

(Sienna v martenskách:)
Měla jsem vyhlídlý krásně fialový martensky, ale protože neměli moje číslo rozhodla jsem se pro tmavě modrý, který už jsou skvěle vyšisovaný neustálým nošením. I když mu jsou o číslo menší a dělají mi dírky na ponožkách (snad žádný nemám bez mini.dírky na placi) a v zimě jsem na nich jako na bruslích, protože nehorázně kloužou na sněhu ... nemohla sjem je tam prostě nechat!
To by byl hřích!
Jen mě mrzí, že u nás není takový výběr barev jako v zahraničí. Budu muset zase některej rok zalarmovat doriče a vybrat si někde za hranicemi barevnější provedení, i když pochybuju, že se mi to podaří, protože taťka řekl, že to jsou poslední boty, který mi v životě koupil:D
(od té doby jsem si jich koupila, i když by teda všechny dohromady vydali za jedny martesky:)

kreslení, kreslení, kreslení a ještě malování.

28. srpna 2009 v 19:15 | Noni
Dneska zase takový vedro, taky už vás to unavuje a těšíte se jako já na podzim až bude sychravo a vy budete moct vytáhnout ze šátního zapomnění svoje kabátky a teplý svetry?!
Každý na blog píše jak se mu nechce do školy, kdežto já se tak těším a to mám asi dvanáct kreseb z třiceti, který už jsem měla dávno mít. Tak jak jsem předpokládala - dělám všechny věci až poslední týden prázdin. Navíc teď chodím celej víkend na brigádu, takže to budu muset nějak všechno dohnat v pondělí, ale vážně nevím jak... Copak se za jeden den dá nakreslit víc jak deset kreseb, když existuje něco tak zábavnýho jako je internet, televize nebo ta skvělá rozečtená knížka?! Prosím souciťte se mnou:)


Style 2003-2004

28. srpna 2009 v 9:43 | Mallin |  sienna style
Jsem nadšená z její ležérního outfitu na festival, měla bych se inspirovat a nemyslet si pořád, že nejpohodlněji mi bude v obyčejných kraťasech a tričku!

2004-2003

třídění.

27. srpna 2009 v 12:08 | Noni
jeden týden jsem si zapisovala jak často píšete na můj blog komentáře a tady jsou výsledky:

ashleymisst.blog.cz | 9x
sweetie-ashley.blog.cz | 6x
mammamiafilm.blog.cz | 6x
kimberly-daily.blog.cz | 5x
mishkyworld.blog.cz| 5x
all--flannel.blog.cz | 4x
just-kristenbell.blog.cz | 3x
mileycentral.blog.cz | 3x
hudgenssource.blog.cz | 3x
duff-source.blog.cz |3x
kanickyblogisek.blog.cz | 3x
teya-style.blog.cz | 2x
iheartmashley.blog.cz | 2x
(dovolená) fabulous-actress.blog.cz | 1x

blogy, které vyzařuju z důvodů: nenavštěvují blog, píšou "OBÍHÁM" nebo podobný komentáře.

ilovebritney.blog.cz
nikaa17.blog.cz
top-moda.blog.cz
miley-demi-selena.blog.cz
Edith Piaf

26. srpna 2009 v 10:11 | Noni
Edith Piaf (19. prosince 1915, Paříž - 11. října 1963, Grasse), vlastním jménem Édith Giovanna Gassion, známá pod pseudonymem La Môme Piaf byla slavnou a oblíbenou francouzskou šansoniérkou. Její způsob interpretace odrážel praktické zkušenosti ze života, které sama prožila, anebo vnitřní poměry, ve kterých se právě nacházela. Tento umělecký přístup z ní nakonec učinil francouzskou národní ikonu. Šansony jako "La vie en rose" (Život v růžovém), "L'hymne á l'amour" (Óda na lásku), "Milord" a "Non, je ne regrette rien" (Ničeho nelituji) jí přinesly světovou popularitu.

Dětství
Narodila se 19. prosince 1915 v pařížské čtvrti Belleville. Jméno dostala po britské zdravotní sestře Edith Cavell, popravené za pomoc francouzským vojákům k uniknutí z německého zajetí v První světové válce. Piaf je francouzský hovorový výraz pro vrabce.
Její matka, Annetta Giovanna Maillard (1895 - 1945), se narodila v Livornu v Itálii a zpívala v kavárnách pod jménem Line Marsa.
Louis-Alphonse Gassion (1881 - 1944), Edithin otec, byl normandský pouliční akrobat.
Ve třech letech oslepla následkem keratitidy a neviděla až do svých sedmi.
V roce 1929, v jejích čtnácti letech, se přidala k pouličním vystoupením svého otce po celé Francii a poprvé zpívala na veřejnosti.
V šestnácti se zamilovala do poslíčka Louise Duponta a o rok později s ním měla své první a jediné dítě, holčičku jménem Marcelle (říkala jí Cecelka), ale stejně jako její matka nedokázala zkombinovat péči o dítě a život na ulici. Často se o ní tedy staral Dupont až do jejích dvou let, kdy zemřela na meningitidu.
Jejím dalším přítelem byl pasák Albert, který převzal kontrolu nad jejími financemi z vystoupeních za to, že ji nebude hnát do prostituce.

Kariéra zpěvačky

Roku 1935 ji na náměstí Pigalle v Paříži objevil majitel nočního klubu Louis Leplée, který jí poprvé před diváky představil jako Môme Piaf (tj. Opuštěné vrabčátko, Malé vrabčátko), přičemž se nechal inspirovat jejím malým vzrůstem - měřila pouhé 142 cm.
6. dubna 1936, byl Leplée zavražděn, Piaf byla vyslýchána a obviněna ze spoluúčasti na vraždě, ale nakonec byla zproštěna obžaloby. Zabil ho kriminálník, dříve svázán s Edith. Celá kauza na ni vrhla negativní světlo a tak si radši změnila pseydonym na Edith Piaf.
V roce 1940 hrála v úspěšné jednoaktové hře Le Bel Indifférent, kterou pro ni napsal Jean Cocteau. Získala si mnoho prominentních přátel jako básníka Jacquesa Borgeata. Mnoho textů k písním si psala sama a spolupracovala se skladately na hudbě. Roku 1944 objevila Yvese Montanda a stala se jeho mentorem a milenkou. Po roce se stal jedním z nejpopulárnějších zpěváků ve Francii a rozešel se s ní, když byl skoro stejně slavný jako ona.
Po válce se stala mezinárodně známou hvězdou, objížděla Evropu, ale i Spojené státy nebo Jižní Ameriku.

Druhá světová válka

Během Druhé světové války často vystupovala na společenských akcích německých jednotek a mnoho lidí ji označilo za zrádkyni. Po válce se nechala slyšet, že pracovala pro francouzské hnutí odporu proti německé okupaci Résistance, přestože pro to neexistuje žádný důkaz. I tak ale zůstala národní i mezinárodní oblíbenkyní.

Osobní život

Její životní láska, ženatý boxer Marcel Cerdan, zemřela při letecké nehodě v říjnu 1949 během letu z Paříže do New Yorku, kde se měly setkat. Jejich milostný poměr obletěl celý svět a zaplnil titulní stránky novin.
Piaf se vdala za zpěváka Jacques Pillse v roce 1952 (za družičku jim šla Marlene Dietrich) a rozvedla se s ním o čtyři roky později. Roku 1962 si vzala Théa Sarapa, dvacetiletého řeckého kadeřníka, který se stal zpěvákem a hercem.

s Marcelem Cerdanem

Nedávala jsme Vám sem úžasný životopis, který jsem na internetu našla, protože mi přišel moc dlouhý a poprvadě pochybuju, že si někdo přečtě jen tenhle článek:)

Do Edith jsem se po shlédnutí filmu La Mome zamilovala ještě víc jak po přečtení knihy, kterou napsala její sestra Simone Berteautová alias "Momonka", která s ní byla celý život. Bohužel se o ní v tomto životopise nepíše, takže pokud budete chít vědět víc o legendě jménem Edith Piaf určitě se koukněte sem: Edith Piaf

fotky z filmu La Mome


gallery.

26. srpna 2009 v 9:51 | Noni |  gallery
oh-sienna.blog.cz
http:// candids | paparazzi fotky

http:// appearances | na červeném koberci

http:// magazine | scany z časopisů

http:// photoshoots | profesionální fotky

Sienna in NYC, Aug 20

26. srpna 2009 v 9:07 | Noni |  candidsThe Hours - See The Light

24. srpna 2009 v 19:49 | Mallin |  story
Když si svět hudby vypůjčí do svého videoklipu nějakou hollywoodskou hvězdu, jen výjimečně se výsledek octne v šedém průměru. Režisér Tony Kaye (Kult hákového kříže) potřeboval co nejlépe ztvárnit své bizardní myšlenky a krásná Sienna Miller byla přesně tím nástrojem, který mu to umožnil. Na klipu navíc spolupracoval kontroverzní umělec Damien Hirst a tak si kapela The Hours nemohla podobu svého videoklipu ke skladbě See The Light vynachválit. Ostatně posudtě sami.

(podle mě naprosto skvělej klip, Sienna tam exceluje!)


Harper´s Bazar (září)

23. srpna 2009 v 20:04 | Noni |  magazine


Ačkoli asi nikdy nezíská za svůj výkon ve filmu Oscara, mají ji lidé rádi. Byla první Angličankou, která se ve své zemi soudila s paparazzi, protože ji neustále otravovali. A vyhrála. Odvážnému zkrátka štěstí přeje.

Dnes mají fotografové bulvárních plátků zákaz slídit kolem jejího domu, pronásledovat ji v autě a na ulici. "Měla jsem s nimi dlouho trpělivost, ale pak pohár přetekl.
Chápu, že bulvár a showbyznys jdou ruku v ruce, ale všude by měly být respektovány určité hranice, což se dnes často neděje. Třeba během natáčení filmu Hippie hippie shake to opravdu přehnali.
Během přípravy nahé scény mě jeden z nich při převlékání vyfotil v rouše Evině! Nejsem, co se nahoty týče, nijak zvlášť prudérní, ale nehodlala jsem se takhle objevit na titulce nedělních novin."

MÓDA

Na focení pro Harper's Bazaar přišla na minutu přesně, což celebrity většinou nedělají. Na sobě měla šedé úzké kalhoty z Topshopu, k nim dvě na sobě vrstvená jakoby lehce zapraná tílka.
Zdánlivě obyčejný look "dotáhly" neonově žlutozelené balerínky Christiana Louboutina. Však je také pověstná jako mistryně kombinací levného s luxusním, vintage s novým.
Když si "vygooglujete" heslo "Sienna Miller's Style", objeví se vám stovky různých fotek a odkazů. Někteří ji jeden čas pomlouvali, že kopíruje Kate Moss. "Styl se kopírovat nedá. Ten buď máte, nebo ne."

Avatary 0.1 (Kiky*)

23. srpna 2009 v 19:34 | Mallin |  story
Nadherný avatary od Kiky*, děkuji moc:)


Presents New Hugo Boss Fragrance 'Boss Orange'

23. srpna 2009 v 10:14 | Noni |  appearances
"Chceme inspirovat a povzbudit současné dívky a mladé ženy, aby byly takové, jaké skutečně jsou - zářivé, vášnivé a naplno si užívající svého života. Sienna Miller byla jasnou volbou pro charismatickou kampaň plnou smíchu, pozitivní energie a hravého skotačení."
Karen Elis, kreativní ředitelka Grey Advertising pro kampaň BOSS Orange

"Sienna je skvělá dívka - krásná a pracovitá. Když se má smát, tak se směje naplno, stejně jako prožívá i ostatní emoce. Výborně se s ní pracuje a navíc se ukázala jako ideální ztělesnění toho, co jsme chtěli v kampani ukázat - svobodné duše a zářivé aury mladé moderní ženy."
Cliff Watts, fotograf a ředitel TVC

"BOSS Orange je nádherná - hřejivě pižmová a absolutně sexy. Myslím, že už jsem na ní totálně závislá - a určitě nebudu sama."
Sienna Miller

Sienna Miller bude propagovat mobil LG

23. srpna 2009 v 10:09 | Mallin |  story

LG se dohodlo s americkou herečkou Siennou Miller na spolupráci, která zahrnuje propagaci produktů korejského výrobce. Herečka bude propagovat především nové módní LG BL40.