Srpen 2009


BET's "106 & Park"

11. srpna 2009 v 13:11 | Noni |  appearances
Sienna a její herečtí kolegové s filmu G.I. Joe představili v show BET´svůj nový film.

G.I. Joe: The Rise Of Cobra - Press Conference

11. srpna 2009 v 11:41 | Noni |  appearances
Sienna se objevila na konferenci k filmu G.I. Joe: The Rise Of Cobra, který právě přchází do českých kin, premiéru bude mít ve čtvrtek 13.8.


Sienna Miller

10. srpna 2009 v 12:56 | Mallin |  about
Možná si teď říkáte, kdo je vlastně Sienna Miller (a nebo ji znáte a říkáte jak je krásná :). Abych to uvedla na pravou míru, tak Sienna je herečka, kterou můžete znát třeba z filmu Warholka, kde hrála slavnou múzu Andyho Warhola Edie Sedgwick nebo filmu Hvězdný prach, Po krk v extázi, kde si zahrála po bodu nového angenta 007 Daniela Craiga a v neposlední řade v komedii Zlatíčko, kde hrála s Judem Lawem, se kterým jí taky pojil vztah, ale nakonec to Sienna ukončila kvůli jeho opakované nevěře.
Sienna se narodila 28.12.1981 v New Yorku, takže jí je 27let... no nebudu vás zatěžovat informacemama, který si můžete klidně najít na osobnostceh.cz, že?!

Pro mě Sienna hlavně módní ikona, miluju její styl je tak svá a originální. No, pokud budete chtít kouknout an nějaký její ohoz budete sem muset zase přijít, ale věřte, že budu jenom ráda. S blogem už mám nějaký ty zkušenosti tak doufám, že nebudu působit jako nějakej začátečník a najdu si nějaký sprátelený blogy :)

(v těchto chvílích se v televizi objevule reklama na novou voňavku od Huga Bosse, kde je Sienna. ta reklama mě okouzlila:)


September 2009

10. srpna 2009 v 11:48 | Noni |  magazine
Sienna se pravidelně objevuje na stránkách veškerých módních časopísů a pro měsíc září tomu není jinak. Můžete si tedy v klidu prohlédnout krásné titulní stránky s ještě krásnější Siennou.
*mě osobně se nejvíc líbí hned ta první titulka.


G.I. Joe: Rise of Cobra

10. srpna 2009 v 11:43 | Noni |  GIJoe

Za "světového policajta" jsou sice považovány Spojené státy, ve skutečnosti je jím organizace zvaná G. I. Joe, která používá nejvyspělejší technologie a nejprověřenější lidské zdroje k tomu, aby bojovala se zlem, doslova od pólu k pólu. V hledáčku jejích členů se aktuálně nachází zbrojařská firma Destro, která to nepokrytě hraje na více stran, a hlavně záhadná organizace zvaná Kobra, jejíž aktivity kormidlují svět směrem k čím dál většímu chaosu. Situace je o to vážnější, že členové Kobry nejsou o nic hůř vybaveni než příslušníci G. I. Joe. Stejně jako u adaptace předchozí herní série společnosti Hasbro, akčních postaviček Transformers, spočívala největší výzva pro filmaře ve vybalancování příběhu, který by uspokojil jak fanoušky, kteří na figurkách vyrostli, tak diváky touto sérií naprosto nepoznamenané. "Mohli jsme pouze okopírovat charaktery, které se postupně z akčních postaviček proměnily v hrdiny kreslených komiksů a animovaných seriálů, ale tím bychom ztratili "nepoznamenané" diváky," říká režisér, který se odvážně rozhodl jít střední cestou na pomezí klasické komiksové adaptace a bondovsky laděného dobrodružství.

hrají: Dennis Quaid, Channing Tatum, Marlon Wayans, Sienna Miller, Joseph Gordon-Levitt, ...