Říjen 2009

Sienna Going to Lunch, Oct 26

31. října 2009 v 17:51 | Mallin |  candids
Mohla se objevit v jednom z nejžádanějších filmů a stát po boku agenta 007. Odmítla. Prý kvůli tomu, že má celulitidu. "Celulitida je mrcha!" říká hollywoodská herečka Sienna Miller. "Jak bych mohla být nová Bond girl?! Se svou celulitidou bych to ve scénách v bikinách asi moc nevyhrála. Klidně si to přiznám, že to se mnou není úplně dobrý."


Jude Law a Sienna Miller: Jen přátelé

31. října 2009 v 12:48 | Mallin |  story


Navzdory zvěstem, že Jude Law a Sienna Miller prožívají románek, se zdá že jsou jen kamarádi a obnovení lásky se tedy nekoná. Zdroj uvedl: "Sienna a Jude jsou pouze kamarádi, vídají se sice více, ale z velké části je to zapříčeněno kvůli jejich společné práci na Broadwayi, kde oba účinkují v různích inscenacích. Sienna září v After Miss Julie a Jude se vrhnul na obnovení Hamleta."
Jude a Sienna mají za sebou velmi romantickou minulost, která však byla prolomena Judeovou nevěrou s chůvou jeho dětí v roce 2006.


Michael Jackson's This Is It

30. října 2009 v 14:20 | Mallin

Včera jsem velkolepě navštívila film, o kterém teď slyším na každém kroku a tak jsem byla zvědavá jak to teda všechno dopadne. Můj pohled na tenhle film je vcelku rozporný. Na jednu stranu moje dvě hodiny otevřená pusa do kořán by dávala zapravdu tak úžasnému umělci jakým M.J. byl, ale na tu stranu druhou jsem postrádala trošku více intimností z jeho života, i když musím uznat, že Ortega netočil záběry ze zkoušel za účelem, že to jednoho dne bude velké rozloučení s Michael Jacksonem.
V úvodu se nám představí pár tanečníků, kteří slzí nad tím jak jsou šťastní, že si splnili sen a to tančit velde Michaela Jacksona, legendy která pro ně vždy byla vzorem. Rozhodně nepochybuju o pravdosti těchto slov, protože já sama si nedokážu představit co bych dělala, kdybych mu byla nablízku skoro 24 hodin denně po dobu dvou týdnu.

Celý film je, ale popravdě založený jen na snímcích z přípravy velkolepého koncert jakým "This Is It" měl být, ale bohužel se nezadařilo tohle všechno dokončit. Jaksi jsem čekala, že se prostřednictvím kamer dostaneme více do vnitřní podstaty samotného Micahela. Opravdových tvůrčích pasáží je tam jen po málu, ale rozhodně k nim patří okamžiky, kdy se Michael zapojuje do počítačových animací, které by měli jet na zadních projekcí pódia ke skladbám Smooth Criminal, Eart Song a především mě zaujme Thriller, kdy se po plátně hrabou z hrobů mrtvé nevěsty a další různí kostlivci v čele se strašidelným hrobníkem. Když si představím, že tohle všechno měli návštěvníci onoho koncertu vidět v 3D projekci, jen mě to ohromuje. A na tom všem mi přijde stejně okouzlující jak se M.J. dokázal vžít do rolí všech svých fanoušků, ví co chtějí vidět a taky ví, že není třeba nových inovací, ale že jeho fandové jdou na "toho" Michaela Jacksona, jakým vždycky byl.

Jeho zapojování do všech událostí kolem koncertu je až neuvěřitelné, to jak komunikoval se zvukaři, osvětlovači, zpěváky nebo hudebníky. Bohužel je těchto komunikací velmi málo a když už se nějaké objeví, jako by mu všichni jen chtěli vyjít vstříct a neodporovat. Přesto všechno to byl zážitek. Člověk si při filmu uvědomí o jak velkolepou legendu svět 25.června přišel. byl to zkrátka muž na svém místě. Uměl všechno: skvěle tančit, zpívat, zapojovat se do veškerých projektů, i když by si kdokoliv z nám mohl říct: "jak někdo, kdo prodělal tolik plastických operací může zvládnout 50 koncert?", přes to všechno tak křehká bytost jakou se Michael zdá být, byla plná
energie a života, byl plný nadšení

Nejvíc mě, ale dostala desetiletá "pogerka", která co chvíli zpívala spolu s Michaelem, i když neznala text, udělala pár tanečních kreací a vždy to zakončila Jacksnovým charakteristickým vysokým "OU!" (a to i když to tam nemělo vůbec být:D). S kamarádkou sme se, ale hlavně bavili při pasážích, kdy M.J. dělal svoje skvělé taneční kreace, když ležel na zemi, dělal svíčku a třepetal nohama nebo když "mluvil zakovou řečí". Potom mě taky nadchnul pohled do kostymérny, kde zrovna připravovali kostým k písni Billie Jean, lepili na kabát kamínky - prý u toho musí mít i sluneční brýle, ale ze všeho nejvíc se mi líbilo Michaelovo černé sako z 80let se zvírazněnými rameny a bílím límcem posázeným malími kamínky.
Abych nezapomněla: "BŮH VÁM ŽEHNEJ" (snad nejčastější věta, kterou říkal:) nebo "MILUJI VÁS!"
A věřím, že to myslel opravdu upřímně!


Sienna Miller out in SoHo, Oct 28

30. října 2009 v 10:29 | Mallin |  candids
Ve čtvrtek ráno si Sienna udělala se svým pejskem malý výlet. Ovšem se procházka nějak zvrtla a Sienna se nakonec pohádala s paparazzi, dokonce měla i slzy v očích a bylo to nejspíš proto, že se v novinách znovu začala objevovat aférka s jejím bývalím přítelem Judem Lawem. "Sienna a Jude se několikrát setkali, bylo jim oběma moc dobře." řekl jeden zdroj pro OK! magazine. "Když Siennu Jude opustil měla zlomené srdce, ale tehdy byla moc mladá, navíc to bylo poprvé co se zamilovala. Takže, kdo ví kam to povede tentokrát..."


Camille

30. října 2009 v 9:41 | Mallin |  camille
Je to svatba, které nikdo nepřeje. Camille Fosterová (Sienna Miller) je nejsladší a nejmilejší dívkou celého Kentucky a rozhodne se vdát za jediného muže, kterého kdy milovala. Jejím vyvoleným je Silas Parker (James Franco) - notorický zlodějíček, čerstvě propuštěný z vězení. Jen těžko byste je mohli nazvat ideálním párem, ale Camille se o názor druhých nezajímá. Bezvýhradně Silasovi věří a sama sebe přesvědčí o tom, že svatební cesta k Niagárským vodopádům ho změní k lepšímu a ona tím celému světu dokáže, jak skvělý je to muž. Silas to ale pravděpodobně vidí trochu jinak...o Camille se nestará ani za mák a cestu vidí jako příležitost, jak porušit podmínku a utéct ze země. Když se ovšem Silasova motorka střetne na cestě k Niagárám s kamiónem, nabere jejich putování podivný směr...


Casanova

29. října 2009 v 9:04 | Mallin |  casanova
Benátky, 18. století. On byl legendárním dobrodruhem, jehož milostné úspěchy se staly inspirací pro tucty dalších generací svůdců. Ona byla nejnadanější spisovatelkou své doby, která čekala na vzácného muže s opravdovým pochopením pro věrnost a vášeň. Když Giacomo Casanova (Heath Ledger) poznal Francescu Bruni (Sienna Miller), našel svůj ideální milostný protějšek a podlehl jediné ženě, která kdy odolala jeho šarmu a odmítla jeho milostné nabídky. Aby získal její srdce, musel se pokusit dokázat, že je mužem hodným jejích milostných ideálů.

Alfie - Stills

28. října 2009 v 7:40 | Mallin |  alfie
Jak jste si možná všimli začala (zatím 2 články:D) jsem přidávat fotky do obnovené rubirky films, kde jsem rozřadila několik filmů Sienny a budu tam přidávat další fotky, když o ní nebude moc informací a taky aby taky toho bylo víc pro fanoušky:)

Alfie

27. října 2009 v 19:12 | Mallin |  alfie
Alfie je sukničkář nejhrubšího zrna a i když je v jádru cynik, egoista a stará se jen sám o sebe, ženské na něj prostě letí. Zvládne jich několik za večer a to musíme ještě připočítat čas, který věnuje péči o svou tělesnou schránku. Alfie se navíc nikdy nezamiluje, ženy jsou pro něj pouze objektem, který je třeba svést, vyždímat a zahodit. A na Manhattanu je takových objektů spousta. Na každého samozřejmě jednou dojde a čím výš vyšplháte, tím hlouběji pak spadnete. Alfie je remakem klasického filmu z roku 1966 (tenkrát jsme mohli obdivovat i nenávidět Michaela Cainea, štafetu po něm přebírá Jude Law), v němž musel ve svém očistci v závěru snímku Alfie řešit zdravotní problémy, jemu utajené dítě, které mezitím někdo adoptoval a těhotnou manželku jistého vlivného muže. Dost problémů na jednu hlavu, že?
* Oba filmy mimochodem vycházejí z úspěšné divadelní hry.
hrají: Jude Law, Susan Sarandon, Sienna Miller, Renée Taylor, Marisa Tomei,...


films

27. října 2009 v 13:25 | Mallin |  films


2010

• played: Louise Ferrier
• status: nedokončeno 

2009

• played: The Baroness

2008 

(Na hraně lásky)
• played: Caitlin MacNamara


• played: Jane Bellwether


2007 

(Hvězdný Prach)
• played: Victoria


• played: Katya


• played: Camille Foster

2006 

(Warholka)
• played: Eddie Sedgwick

2005


• played: Francesca Bruni

2004

(Zlatíčko)
• played: Nikki


(Po krk v extázi)
• played: Tammy

Sienna Miller Opening Night Party on Broadway, Oct 22

26. října 2009 v 17:48 | Mallin |  appearances
Sienna Miller se zúčastnila Opening Night Party na Boradwayi. Půvabná herečka ózovala spolu s Johnnym Lee Millerem a Marinem Irelandem stejně jako Hugh Dancy a Claire Danes. Jeden kritik řekl: "Sienna vypadá úžasně, její blonďaté vlasy, vybavená postava v květinkových šatech, její překrásné nohy. Pořád jsem čekal, když už konečně začne se sváděním... Její výkon je velmi kvalitní, jemný a zranitelný, ale hlavně přesvědčující."

popravdě se musím, snad poprvé, přiznat, že se mi Siennin styl-ing zrovna moc nelíbí, šaty jsou vážně až "hrůzostrašné":( Ale zase je pravda, že má krásně hubené nožky!

Sienna Miller out walking with Bess, Oct 21

24. října 2009 v 11:17 | Mallin |  candids
Sienna 21. října využila přestávky k odpočinku od pracovních povinností. Za doprovodu jejího pejska Bess vyrazila na čerství vzuch a nějakou tu chvilku strávila s mobilem u ucha.


CHYBA!

23. října 2009 v 18:56 | Mallin
achich ouvej, nějak mě zlobí blog! Najednou mi nejdou přidávat obrázky, vždycky se ukáže tohle: "CHYBA: nepodařilo se uložit převedený originál.", navíc se mi ukazuje to posunuté záhlaví, jak mě na něho kdysi někdo upozorňoval, ale nikdy jsem to neměla tak blbě daný a najednou po opravení počítače mi nejdou přidávat obrázky... nemáte s tím někdo nějaké zkušennosti???! Prosím o radu:)

Sienna Miller out for Rag & Bone, Oct 19

23. října 2009 v 17:37 | Mallin |  appearances
Sienna Miller pózovala 19.října při otevírání nového obchodu Rag & Bane v SoHo.Hippie Hippie Shake: On The Set

22. října 2009 v 17:32 | Mallin |  hippie hippie shake
Když jsem dneska projížděla weby o Sienně narazila jsem na tuhle fotku z natáčení filmu Hippie Hippie Shake, kde je Sienna se svými kolegy. Moc jim to tam všem sluší, PEACE*