Duben 2010

Sienna with Jude Shopping at Maxfield's on Beverly Boulevard and Leaving Cecconi's Restaurant , April 19

29. dubna 2010 v 16:13 | Mallin |  candids
Sienna s Judem v šest hodin opuštěli hotel v LA. Poté se zastavili v Maxfield's na Beverly Boulevard. Óóó, ty Sienniny boty jsou dokonalý!
Další fotky jsou z cesty do Cecconi's Restaurant ve West Hollywoodu.

oh-sienna.blog.cz

Sienna Miller to star in “Timeless” ?

25. dubna 2010 v 19:28 | Mallin |  story
oh-sienna.blog.cz
V novém filmu s názvem "Timeless" bude hrát anglický zpěvák z někdejší populární kapely BLUE Lee Ryan. Po jeho boku by se měla ukázat Sienna Miller nebo i Kevin Spacey. Lee se nechal slyšet, že se chce stát hollywoodským hercem. Herectví je tedy teď jeho hlavní prioritou.
Daily Star Lee řekl: "Hollywood je určitě možnost, Kate Beckinsale byla moje hlavní vedoucí, je úžasná. Leonardo DiCaprio je můj oblíbený herec všech dob. Práce s ním by bylo eso!"
Ex-Blue zpěvák dodal: "Nabídli mi několik filmových rolí. Přijal jsem až Timeless. Slyšel jsem, že by se tam měl ukázat i Kevin Spacey. Sienna Miller je už připravená - je tak skvělá, bude to fantastické!"

Sienna with Jude Having lunch in West Hollywood, April 18

24. dubna 2010 v 14:13 | Mallin |  candids
Sienna s Judem 18. dubna zašli na oběd do West Hollywood, poté se vydali za přáteli.
oh-sienna.blog.cz

nemoci.

22. dubna 2010 v 9:11 | Mallin
Moc se omlouvám za mou neaktivnost, ale bohužel na mě opět dopadla ona nesnesitelná rýma, která u mě bydlela i před dvěma týdny. Nicméně pro tentokrát zůstala a rozvinula se dál a dál, respektive do teploty. Logicky z toho vyplývá, že moje NEaktivnost bude ještě větší (á já myslela, že už to víc nejde!). Naštěstí pro mě, teď u Sienny žádné závratné novinky nejsou (pokud pomineme jednou za týden zveřejněný rozhovor ze kterého toho při překladou stejně houby rozumím nebo přidávání na sobě nezávislých fotek z filmového natáčení), takže o nic moc ochuzeni nepříjdete.
Já bohužel ano, koncert kamaráda kamarádky, ono pověstné páteční (úterní,čtvrteční) bylinkové pivo, tvoření, 'surfování', bláznivé tančení, všechno dobré jídlo na, které v tomto okamžiku opravdu nemám příliš chuť.

Souciťte se mnou moji milý.Sienna Miller talks to Vogue.com

18. dubna 2010 v 10:03 | Mallin |  story
oh-sienna.blog.cz

Ctěna pro její záviděníhodný styl, herečka a modelka Sienna Miller, je také velký hit v kráse světa a je tváří povznášející BOSS Orange vůně pro ženy. VOGUE.COM vyzpovídal Siennu během přestávky, kde nám řekla její nejlepší Beauty tipy.

Jak důležitá je pro vás vůně v každodenním životě?
Vůně mají nostalgický element, jsou důležitou součástí, pozná se tak kdo jste a jak se prezentujete. Jsou to smyslové zbraně a mají moc měnit naše nálady. Líbí se mi, citrusové tóny vůně BOSS Orange - jsou mladé, svěží a povznášející.

Jaký nejlepší tip jste dostala od maskéra?
Vždy si dávám bronz do kontury obličeje, které dodávají hloubku. Hřbet nosu a lícní kosti a jsou také důležité.

Které kosmetické doplňky si nikdy nezapomenete vzít na dovolenou?
Crème de la Mer SPF30 na tvář, Piz emulze suncare v SPF30 pro tělo a Lisa Hoffman Cestovní Oil Set od Harvey Nichols.

Koho považujete za ikony krásy?
Bridget Bardot, Grace Kelly, Mae Westová a Marlene Dietrich - všechny jsou nadčasové krásky.

Jaké jsou vaše zkrášlovací rituály?
Obličej si čistím tónikem od Lindy Meredith, vlasy jsou barvené Marií na Sally Hershberger, když jsem v New Yorku či Leister na John Frieda, pokud jsem v Londýně.

It's showtime

17. dubna 2010 v 9:14 | Mallin |  twenty8twelve
Zajímá vás jak vznikalo focení a vůbec celá práce pro Twenty8Twelve? Nyní můžete nahlédnout prostřednictvím blogu Savannah do tajné skrýše této značnky.
skvělý fotograf a filmař Angelo Penetta
oh-sienna.blog.cz

Sienna & Jude: zasnoubeni?!

16. dubna 2010 v 16:10 | Mallin |  story

oh-sienna.blog.cz

Vypadá to, že obnovená romenace mezi Siennou Miller a Judem Lawem pojede tentokrát až do konce. Blízký zdroj páru sdělil, že Sienna začala znovu nosit zásnubní prtýnek, který od Juda dostala v roce 2005 při jejich prvním zasnoubení. Sienna však prsten nosí na pravé straně: "Nechtějí aby se veřejnost dozvěděla o jejich zasnoubení, proto Sienna nosí prstýnek na špatné straně. Doufám, že jim vztah vydrží a dojde i na svatbu, jsou spolu velice šťastní."


Sienna a Denise jako Brigitte Bardot

12. dubna 2010 v 19:37 | Mallin |  trendy
Sienna Miller i Denise Richards se nechaly nejspíš inspirovat známým účesem Brigitte Bardot. Zatímco Sienna zvolila velmi ležérní, lehký typ tohoto typického účesu, Denise jej nechala zvednout jak nejvíce to šlo. Které to více sluší?
oh-sienna.blog.cz

Hvězdy dávají do povědomí rakovinu prsu

11. dubna 2010 v 9:58 | Mallin |  story
oh-sienna.blog.cz
Letošní Fashion Targets Breast Cancer kampaň, jejímž cílem je zvýšit více než £ 1 m pro výzkum rakoviny v průběhu příštích šesti týdnů se ke zpěvačce Kylie Minogue připojila herečka Sienna Miller a modelka Claudia Schiffer. Zachycené celebrity fotografoval Mario Testino, osobnosti na sobě neměli nic než široký úsměvem a hedvábě vytištěnou látku s cílovým logem módní kampaňe proti rakovině prsu. Obrázky zahájily letošní Fashion Targets Breast Cancer kampaň. Právě Kylie se díky rakovině musela vzdát svého turné po Austrálii, když byla její nemoc diagnostikována. Absolbovala tuto nemoc před pěti lety, vše však skončilo úspěšným vyléčením. "Musíme bezvýhradně podpořit jejich úsilí o zvýšení finančních prostředků pro nezbytné léčení, které provedl Průlom rakoviny prsu," řekla.
Roční kampaň byla zahájena v New Yorku designérem Ralphem Laurenem pro svou přítelkyni Ninu Hyde, módní redaktorka Washington Post, zemřela na rakovinu prsu. Od svého spuštění v Británii - kde ročně více než 46.000 žen trpí touto chorobou - v roce 1996 se to zvýšilo o více než £ 10.5m.  Celý šatník by měl obsahovat speciálně konstruované oděvy, více než 30% z koupi potom půjde na nadaci, která se snaží problémy této nemoci řešit.
/omlouvám se za "divný" překlad, ale sama sem toho moc nepochopila :-D/

Outfit of the Moment 0.1

9. dubna 2010 v 16:25 | Mallin |  outfit
Připravila jsem pro Vás první anketu Outfit of the Moment. Pro první příležitost jsem vybrala některé Sienniny modely, které mají určitě hodně společného, např. délka šatů a především metalický, flitrový charakter. Teď je jen na Vás pro který outfit se rozhodnete.
oh-sienna.blog.cz

Pixie Lott talks Sienna Miller & Twenty8Twelve

8. dubna 2010 v 16:07 | Mallin |  story
Zpěvačka Pixie Lott v nedávném rozhovoru zmínila svůj obdiv k smyslu pro módu Sienny Miller a její módní značce, kterou vede spolu se svou sestrou Savannah, Twenty8Twelve.
"Sienna Miller vypadá vždycky skvěle. Šla jsem se podívat na Twenty8Twelve show a musím přiznat, že všechny šaty byli nádherné." zmínila se Pixie.


Outfit of the Moment

5. dubna 2010 v 16:50 | Mallin

Rozhodla jsem se udělat novou rubriku nazvanou Outfit of the Moment. Na všech blozích jsou ankty typu 'photo of the mont' a něco podobného. Kdysi jsem nad tím také uvažovala, ale díky Siennině skvělému smyslu pro módu bude tato rubrika určitě větším přínosem.
Vždycky vyberu tři fotky z nějakého "soudku" (premiéry určitých filmů, candids fotky z jednoho měsíce apod.), doufám že se vám bude nová rubrika líbit.

xxx Mallin

Sienna Miller ‘part of the world’s biggest bank job’

4. dubna 2010 v 16:33 | Mallin |  story
oh-sienna.blog.cz
Sienna Miller se spolu se svou tváří na které je zelená maska stala "součástí největších světových bank " v nové reklamě.
Sienna se kdysi ucházela o roli Marian v remaku Robin Hood Ridleyho Scotta, nyní hraje v reálném životě verzi příběhu v kampani k dani bankéřů. V této kampani je vedle Sienny i herečka Emma Thompson a zpěvák Lemar. Kampaň byla zahájena minulý měsícm, ve filmu hraje třeba Bill Nighy. Snímek je režírovaný Richardem Curtisem (Láska nebeská), který obdržel zhruba 400.000 hitů na YouTube.
Miller řekla: "I malá 0,05% daň z bankéřů by mohla zvýšit miliardy eur veřejné služby a boj s chudobou a změnou klimatu doma i v zahraničí."

Sienna walking with Bess in London, March 25

3. dubna 2010 v 19:48 | Mallin |  candids
oh-sienna.blog.cz
Sienna se ve čtvrtek 25.března spolu se svým pejskem Bess procházela po Londýně. Herečka nedávno pomohla zahájit digitální kampaň Robin Hood ve Velké Británii. "0,05 procenta daně z bank by mohla zvýšit miliardy za veřejné služby, boj s chudobou a změnou klimatu doma i v zahraničí - malá změna pro banky může znamenat velké změny pro celý svět ." prohlásila Sienna.

Sienna Miller at a Play in the West Village, March 13

2. dubna 2010 v 17:05 | Mallin |  candids
oh-sienna.blog.cz
 Sienna se šla 13. března podívat do divadla ve West Village na představení "The Pride", v hlavních rolích se představili Hugh Dancy a Lucille Lortel. Během přestávky se Sienna přemístila před budovu, aby si mohla zakouřit.

2010 MTV Movie Awards

2. dubna 2010 v 10:15 | Mallin |  story
G.I. JOE: THE RISE OF COBRA získalo na MTV Movie Awards celkem 8 nominací, v celých čtyřech nám figurije samotná Sienna. Můžete i hlasovat, ale předtím se musíte registrovat.

Sienna Miller & Channing Tatum
Category: Best Kiss
VOTE

Sienna Miller vs. Rachel Nichols
Category: Best Fight
VOTE

Sienna Miller
Category: Best Villan
VOTE

Sienna Miller
Category: Best ass kicking star
VOTE

G.I. Joe: The Rise of Cobra
Category: Best Movie
VOTE

Sienna Miller blogs about her experience in Haiti

1. dubna 2010 v 12:55 | Mallin |  story
oh-sienna.blog.cz
Přijela jsem na Haiti jako velvyslanec pro mezinárodní lékařské sbory, organizace, ve který pracuji více než rok. Jejich týmy dorazil 22 hodin po ničivém zemětřesení z 12. ledna a jejich zdravotnická přítomnost i nadále pomáhá na tomto území. 
Já jsem dorazila do Dominikánské republiky z Londýna v noci na 18. března a setkala jsem se s mými přáteli Margaret Aguirre z mezinárodního zdravotnického sboru, a Davidem Serotem, talentovaným filmařem, který přijel točit dokumentu dlouhodobé potřeby zdravotní péče, která před námi leží na Haiti.
Letěli jsme následující den ráno do Port-au-Prince a byli informováni o bezpečnostních zásadách, kterým bysme mohli potencionálně čelit. Pro začátek, místní vězení bylo zničeno v zemětřesení, a v důsledku toho 5.000 vězňů pobíhá po ulicích. Existovaly vážné bezpečnostní problémy v Haiti před zemětřesením, ale samozřejmě vše je nyní intenzivnější. Tři pracovníci nevládních organizací byli uneseni v předchozím týdnu, a tak nám Andy Gleadle řekl, co očekávat a jak bychom měli být chráněni (dva-auto konvoje, hlídači v stanů apod.). Pak jsme jeli do penzionu, aby jsme s týmem, uskladnily naše tašky a vyčistili si hlavu na další den.
Naše první zastávka byla St Louis, sousedství v Port-au-Prince, kde jsme navštívili Dr. Joseline Marhone. Seděla jsem s ní ve stínu stromu, její pacienti poblíž kolem nás na postelích ve stanech, požádal ji, aby s námi sdílela své zkušenosti. Její dům byl zničen v zemětřesení, ale ona a její syn byli naštěstí naštěstí v suterénu a přežili.  Její dvě sestřenice nahoře nepřežily. Bylo to tak obtížné klást otázky, věděla jsem, že pro ni bude těžké odpovědět, ale vysvětlila, že jí pomohl si o tom promluvit. Její odolnost a pevnost je daleko lepší než ta moje, jak jsem ji tak poslouchala. Byla ředitelkou výživy pro Ministerstvo zdravotnictví v Haiti. Zdravotnická škola, kde učila se zhroutila, zabila každého z jejích studentů. Řekla nám, že zjistila, že nejlepší věc pro ni je, aby mohla pokračovat v tom co dělá tak dobře. Ona je tak krásná a otevřená, procházela kolem s úsměvem, který taje, na sobě stejné dlouhé modré bavlněné sukně, které měla na sobě na 12.ledna, když zemětřesení udeřilo.
Moje role tady jako velvyslanec je jednoduchá: potřebujeme zvýšit povědomí o budoucí cestě pro Haiti - a zvyšovat značné množství nových finančních prostředků prostřednictvím odvolání k veřejnosti. Většina lidí si prostě neuvědomují, že problémy s Haiti jw opravdu jen začátek. Tato země byla v zoufalé tísni před zemětřesení. Problémy, které nyní čelí, jsou desetkrát horší. Počátek období dešťů, které je bezprostřední, znamená, že dočasné tábory, které jsou bydlení pro statisíce lidí budou třeba zničeny. Nutrični potřeby se stanou ještě více rozšířeny a je to nevyhnutelné ke značnému nárůstu sexuálního a genderového násilí v táborech. Dárci byli neuvěřitelně velkorysý, ale jako vždy je potřeba, mnohem, mnohem víc.
Po neklidném spánku ve stanu s Marge, (výstřely, kohouti, pláč dětí, práce) jsme si dali kávu a vyrazili za úsvitu na návštěvu některé z mobilních klinik. Provedla nás úžasně krásná a chytrá Dina Prior, která stojí v čele mezinárodního zdravotnického sboru 'Emergency Response Team". Jeli jsme do Petit Goave, tři hodiny od Port-au-Prince. K pobřežním oblastem je mnohem obtížnější přístup, trvá to hodinu lodí k malé pláži Společenství Platon. Vypadá to tu, jako nebe. Druh nedotčené pohlednice ráje, který my na Západě neustále hledáme. Bílý písek je tak jemný, že je jako mouka, azurově modrého moře a staré ručně vyráběné rybářské sítě hozené nazdařbůh přes staré palmy. Pozdravila jsem s úsměvem a hurá do krásné skupiny mužů, žen a dětí, byla jsem tak vděčná za práci, která se děje. Nicméně, oni jsou hladoví, neuvěřitelně chudí, a prakticky odříznut od základů, které potřebují. Když do mezinárodního zdravotnického sboru přijeli, stáli dvě hodiny ve frontě, aby přijali lékařskou péči.
Později ten den jsme se vydali na Petionville, obrovský tábor, k návštěvě nového zařízení jsme v rámci sloučeniny. Tito lidé, stejně jako většina, žijí ve stanech, s výjimkou, že tento tábor (nebo spíše město) je v obří pánvi jako údolí. Když prší přijde 60.000 o toto útočiště. Pokud začně bezprostřední monzuna hurikánová sezóna doznívající jako časovaná bomba, je děsivé skutečnosti, že jsou všichni čelí. Setkali jsme se s mým přítelem Sean Penn, který dělá neuvěřitelné práci zde prostřednictvím své organizace, Jenkins-Penn Foundation. Jedná se o poskytování zdravotní péče, a klade důraz směrem k ochraně těchto ohrožených lidí. Diskutovali jsme o možnosti spolupráce a byla přijata na prohlídku tábora Sean a Pastor St Cyr (kdo je vlastní denní služby pro ty, kteří zde žijí, zásadní úkol pro oddaně náboženská populace). Tam je oblast, kde stany rovnováha nebezpečně na hraně příkopu, aby kapky 10 stop do čeho je nyní suché koryto. Když prší padl před týdnem, že příkop stal divoká řeka a dvě děti, téměř přišli o život. Mezinárodní zdravotnické sbory přináší v reflektory, aby se pokusila zabránit katastrofám, jako jsou tyto z stává skutečností.
Následující den ráno jsme zamířili zpět do Všeobecné nemocnice, kde jsem strávili pár hodin s dvěma báječnými psychiatry, Dr. Lynne Jones a Dr. Peter Hughes. Je zřejmé, že jsou masivní psychologické dopady na traumatické události, jako je tento, a předchozí duševní nemoci se ještě zhoršují v mnoha případech. Hodně pacientů ve Všeobecné nemocnici trpí řadou nemocí od psychózy až po epilepsii. Je to nejchudší země na západní polokouli, vzdělání není ani standardní, v té chvíli si uvědomíte jaké máte štěstí, že žijete v rozvinutém světě. Léčba je zde archaický, podmínky nehumánní. Lidé, které jsem viděla, na tom byli vážně zle. Někteří křičeli, někteří byli blaženě šťastní, těch bylo ale jen velmi málo. Během mé návštěvy, většina stála v malé místnosti, nahá. Měli sklesnutou hlavu, ale jak nás viděli vejít do železných dveří podívali se na nás a začali křičet o pomoc. Psychiatrické léčebny jsou zastrašující, je strašně, když to vidí někdo kdo nemá vůbec žádné zkušenosti v této oblasti. Byla jsem jako ve filmu "Přelet nad kukaččím hnízdem". Bylo to šokující a jako všude v Haiti, zoufale potřebují finanční prostředky.
Úžasná věc je, že tato země má ducha, který se velmi rychle dostane pod kůži. Lidé jsou přátelští a uvítají vás s takovou energií, všude kam se podívám, jsem svědkem nepředstavitelné lidské odvahy. Jsou slepení prostřednictvím toho, co bylo nejničivější zemětřesení za sto let a je nezbytně nutné pro různé skupiny nevládních organizací, aby učinily totéž. Myslím, že to, co jsem se snažila udělat, je použít, to co znamená, že jsem vytvořila nějakou pozornost pro zemi, cítím se naprosto vášnivě. Nejsem spisovatel, ale jedna věc se mi vždycky nějak podařilo udělat, je to  pozornost tisku. Doufám, že jsem učinila, velmi dobrou věc. Prosím, můžete-li, darovat nyní mezinárodnímu zdravotnickému sboru - organizaci, která dělá tuto neuvěřitelnou práci, záchranu životů a budování budoucnosti pro tyto krásné lidi. Chcete-li se dozvědět více o nich a tom, jak můžete přispět k jejich úsilí v Haiti, prosím navštivte www.imcworldwide.org.

posted by Sienna

Je mi jasné, že nikomu se tento Siennin dlouhý blog číst nechce, ale přece jenom vás nabádám k přečtení, alespoň jednoho odstavce. I když můj přsklad je mírně kostrbatý, myslím, že z něho základní sdělení o této problematické zemi pochopíte.
Sienna je skvělý spisovatel a rozhodně vše důležité dokáže vystihnout těmi správnými slovy.
oh-sienna.blog.cz