Květen 2010

Sadie Frost vs. Samantha Burke vs. Sienna Miller

30. května 2010 v 18:41 | Mallin |  story
oh-sienna.blog.cz
Možná by někoho zajímalo jak vypadá Judova bývala manželka Sadie Frost, se kterou má tři děti (Rafferty, Iris, Rudy) a modelka Samantha Burke - jeden nezávazný 'úlet' po kterém na svět přišla zatím nejmladší dcera Juda Lawa Sophia. Jak vypadá současná přítelkyně a snoubenka Sienna Miller všichni víte. Nedávno na povrch vyplavalo, že chce Sienna otěhotnět a tak můžeme jen doufat, že vztah vydrží a Sienna se poprvé stane matkou, Jude už po páté.
Ale jak se říká do třetice všeho dobrého, třeba mu třetí 'S' v jeho životě přinese opravdovou lásku.
(Taky jste si všimli, že osudové partnerky Juda mají jméno na písmeno 'S' ?:)

Zpět na divadelní prkna?

30. května 2010 v 10:42 | Mallin |  story
oh-sienna.blog.cz
Sienna Miller se možná vrátí na divadelní prkna a to tentokrát v Londýně pod křídly režiséra Trevora Nunna v inscenaci Birdsong (Ptačí zpěv). Naposledy byla viděna na West End v roce 2005 v Young Vic's a As You Like It. Birdsong je naplánován na 29.září 2010 v Comedy Theatre. Říká se, že jejího partnera ztvární Dan Stevens.
Birdsong napsal v roce 1993 anglický autor Sebastian Faulks, jeho čtvrtý román vypráví o muži Stephenu Wraysfordovi v různých fázích jeho života a to před i během první světové války.  
Sienna loni debutovala na Broadwayi v New Yorku ve hře After Miss Julie po boku Johnnyho Lee Millera a Marin Ireland.

Sienna and Savannah on Matthew Williamson And Belvedere Vodka Party, May 26

28. května 2010 v 15:39 | Mallin |  appearances


Sienna a její sestra Savannah se 26.května zůčastnily zahájení spolupráce mezi vyhlášeným módním návrhářem Matthew Williamsonem a Belevedere Vodka v Londýně.
Herečka, která na sobě měla šaty z díly Williamsona, večer strávila převážně ve společnosti své sestry a Matthewa. Celý večer se skvěle bavili při popíjení nejrůznějších koktejlů.

Viva

27. května 2010 v 21:22 | Mallin |  magazine
Na této stránce si magazín Viva pohrál se stylem Juda a Sienny. Myslím, že i co se týče oblečení k sobě skvěle sedí :)

oh-sienna.blog.cz


Dvakrát do stejné řeky nevstoupíš...?!

26. května 2010 v 8:50 | Mallin |  story
oh-sienna.blog.cz
Říká se, že dvakrát do stejné řeky nevstoupíš. To však neplatí pro "staronový" pár Siennu Miller a Jude Lawa. Ačkoliv se dvojice před pár měsíci zasnoubila, Jud ani chvíli neváhá a laškuje s jinými dívkami. Co na to Sienna?
Jude LawSienna Miller tvořili pár již před několika lety. Jude však Siennu podváděl s chůvou a tak vztah skončil rozchodem. Sienna se však nepoučila a dala se se sedmatřicetiletým hercem, jež je pověstný svými aférkami, opět dohromady. Byla to však ta správná volba? Ačkoliv se pár po čtyřech měsících obnoveného vztahu zasnoubil, svědkové tvrdí, že není zcela ideální. Před několika dny byl Jude spatřen v blízkosti jiné dívky, s níž se vesele bavil a laškoval s ní. Ani mu nevadilo, že Sienna je nablízku. Vše samozřejmě skončilo hádkou, které jsou prý u páru na denním pořádku…

Stojí tohle Sienně za to?


Sienna Miller and Jude Law at a Pub, May 21

25. května 2010 v 15:08 | Mallin |  candids
oh-sienna.blog.cz
Sienna byla 21.května viděna společně se svým přítelem Judem Lawem na snídani v jedné z restaurací a vypadá to, že jejich rozhovor se týkal něčeho vážného soudě podle jejich kamenných tváří.
Sienna má a(o?)finu a strašně jí to sluší!


Sienna Miller in CNN, May 21

24. května 2010 v 15:08 | Mallin |  story

Sienna se objevila 17.května v televizi CNN, kde hovořila o své nedávné cestě do Konga a na Haiti a samozřejmě i o jejím zapojení do mezinárodního zdravotnického sboru. Poté odpovídala na otázky diváků.

Tady si můžete prohlédnout fotky


Jude Law si v létě bude brát Siennu Miller

23. května 2010 v 10:25 | Mallin |  story
oh-sienna.blog.cz
Sienna a Jude se rozešli v roce 2006, když se ukázalo, že záletný "Alfie" se zapletl s chůvou svých dětí. Vloni se ale smířili a podle listu Daily Mail se zdá, že se konečně budou brát.

Svatební plány jsou prý již v plném proudu. První svatba by se měla konat během pár měsíců v bohémském stylu v anglickém Gloustershiru, na venkovském sídle nevěsty. Druhý obřad a velký večírek bude následovat v New Yorku. "Nechtějí to zakřiknout a moc o tom mluvit, ale nejbližším přátelům a rodině to už řekli. Rádi by se brali už letos v létě," tvrdí jeden z přátel páru.

Od té doby, co se Jude a Sienna rozešli, promítl se jejich osobní život do mnoha článků a taky spekulací. Sienna měla vztah s hercem Rhysem Ifansem a později i se ženatým Balthazarem Gettym, zatímco Jude se stal znovu otcem po krátké aférce s modelkou Samanthou Burke. Není jasné, jakou roli by měly při obřadech hrát děti Jude Lawa ze vztahu se Sadie Frostovou: třináctiletý Rafferty, devítiletá Iris a sedmiletý Rudy. Snad už ale nebudou potřebovat chůvu… A když, pak radši nějakou postarší. 

díky odhaleno.cz

Piaget Possession Celebrity Ambassador Sienna Miller

22. května 2010 v 9:30 | Mallin |  story
Objevilo se video ze zákulisí Piaget Possession. Sienna Miller v něm vypráví o exlusivní práci s touto firmou. Sienna je rozhodně žena, která je ideální volbou k prosazení této kolekce šperků.


A fotky ze zákulisí.


Sienna novou tváří ‘Possession’

19. května 2010 v 18:44 | Mallin |  story
oh-sienna.blog.cz
Na památku 20. výročí založení firmy "Possession", oznámila společnost spolupráci s herečkou Siennou Miller, která navrhne kolekci zlatých a diamantových šperků. Herečka známá svýmu skvělými výkony ve filmech jako Factory Girl nebo The Edge of Love je uznávanou módní ikonou, která se pravidelně objevuje v nejprestyžnějších módních časpisech, jako je slavné 'zářijové' vydání skoro biblické knihy Vogue, kde se prezentovala hned na titulní straně.
Sienna se zapojí do jedné z nejpopulárnějších sbírek Piaget, která se skládá z manžet, náramků, prstenů, náušnic, přívěsků a náhrdelníků. Materiál bude převážně z bílého a žlutého zlata a z diamantů. Předpokládá se, že Sienna dá kolekci módní, ležérní a elegantní vzhled. Třeba něco se bude hodit jen k úplým černým klahotům a hedvábnému topu ozdobeného 'Possession' řetězy, náramky a prsteny.
Snímků nových šperků se ujme uznávaný fotograf Raymond Meier.

Sienna Miller se obrátila k víře Kabbalah

17. května 2010 v 18:18 | Mallin |  story
oh-sienna.blog.cz
Hollywoodská herečka Sienna Miller je nejnovější celebrita, která se obrátila k židovskému kultu Kabbalah, svou víru přiznala nošením červeného náramku. Sienna je zasnoubená s hercem Judem Lawem, který navštěvuje setkání Kabbalah v centru New Yorku - kde je zpěvačka Madonna pravidelným návštěvníkem. Jak řekla Sienna pro Daily Mail, chce se dozvědět více o mystice židovského náboženství. Zatímco co její otec je Žid, Sienna se nikdy o jakémkoliv svém náboženství nezmínila. Víra se může chlubit hned několika sympatyzanty z řad hollywoodské elity jako je třeba Britney Spears, Charlize Theron, Ashton Kutcher a Demi Moore.

Sienna leaving London, May 12

15. května 2010 v 16:32 | Mallin |  candids
oh-sienna.blog.cz
Sienna se 12. května procházela Londýnem ve společnosti svého asistenta a producenta CNN. Herečka mířila na rozhovor pro televizi CNN, který se měl zabývat její cestou na Haiti, kde působí jako velvyslanec pro mezinárodní zdravotnické sbory.

Sienna Miller and Jude Law out in NYC, May 4

13. května 2010 v 15:46 | Mallin |  candids

Jude a Sienna se v poslední době rozhodli neskrývat svůj obnovený vztah a tak je můžeme čím dál tím častěji vidět ruku v ruce. V úterý 4. května, když si vyšli společně na oběd tomu nebylo jinak.
Mě se líbí jak mají stejnej styl bot, to je skvělý:)

Sienna Leaving Jude Law's house in London, April 27

11. května 2010 v 18:54 | Mallin |  candids
oh-sienna.blog.cz
Objevily se nové fotky z 27.dubna, kdy Sienna opuštela dům Juda Lawa v Londýně.
Bohužel jsou snímky ve špatné kvalitě.

Sienna and Jude Leaving the Standard Hotel after attending Marc Jacob's post Met Gala party, May 3

10. května 2010 v 16:42 | Mallin |  candids
 

Sienna s Judem se po after party Gala plesu v New York City, kterou pořádal návrhář Marc Jacobs přesouvali do hotelu Standard.

Sienna with friend Out in Soho, NY, May 3

9. května 2010 v 18:55 | Mallin |  candids

Sienna byla v pondělí 3.května spatřena jak relaxuje v New Yorku. Herečka a její přítelkyně si žašli na oběd do restaurace Balthazar.

Sienna Miller Arriving at the Carlyle hotel in NY, May 3

8. května 2010 v 20:31 | Mallin |  candids
oh-sienna.blog.cz
Sienna 3.května cestovala typickým žlutým taxíkem do svého hotelu v New Yorku.


Sienna Miller and Jude Law at Metropolitan Museum Of Art's 2010 Costume Institute Ball, May 3

8. května 2010 v 14:10 | Mallin |  appearances

Jude Law po boku se Siennou se ukázali na MET plese v New Yorku (3. května), který se konal v Metropolitan Museum of Art. Oba herci si pózování na červeném koberci očividně užívali a rozdávali úsměvy na všechny strany.
Sienna si oblékla šaty od Emillia Pucciho, které doplnila šperky z dílny Solange Azagury-Partridge a krokodýlí sandálky.