about

Sienna Miller

10. srpna 2009 v 12:56 | Mallin
Možná si teď říkáte, kdo je vlastně Sienna Miller (a nebo ji znáte a říkáte jak je krásná :). Abych to uvedla na pravou míru, tak Sienna je herečka, kterou můžete znát třeba z filmu Warholka, kde hrála slavnou múzu Andyho Warhola Edie Sedgwick nebo filmu Hvězdný prach, Po krk v extázi, kde si zahrála po bodu nového angenta 007 Daniela Craiga a v neposlední řade v komedii Zlatíčko, kde hrála s Judem Lawem, se kterým jí taky pojil vztah, ale nakonec to Sienna ukončila kvůli jeho opakované nevěře.
Sienna se narodila 28.12.1981 v New Yorku, takže jí je 27let... no nebudu vás zatěžovat informacemama, který si můžete klidně najít na osobnostceh.cz, že?!

Pro mě Sienna hlavně módní ikona, miluju její styl je tak svá a originální. No, pokud budete chtít kouknout an nějaký její ohoz budete sem muset zase přijít, ale věřte, že budu jenom ráda. S blogem už mám nějaký ty zkušenosti tak doufám, že nebudu působit jako nějakej začátečník a najdu si nějaký sprátelený blogy :)

(v těchto chvílích se v televizi objevule reklama na novou voňavku od Huga Bosse, kde je Sienna. ta reklama mě okouzlila:)

 
 

Reklama