appearances

Sienna and Savannah on Matthew Williamson And Belvedere Vodka Party, May 26

28. května 2010 v 15:39 | Mallin


Sienna a její sestra Savannah se 26.května zůčastnily zahájení spolupráce mezi vyhlášeným módním návrhářem Matthew Williamsonem a Belevedere Vodka v Londýně.
Herečka, která na sobě měla šaty z díly Williamsona, večer strávila převážně ve společnosti své sestry a Matthewa. Celý večer se skvěle bavili při popíjení nejrůznějších koktejlů.

Sienna Miller and Jude Law at Metropolitan Museum Of Art's 2010 Costume Institute Ball, May 3

8. května 2010 v 14:10 | Mallin

Jude Law po boku se Siennou se ukázali na MET plese v New Yorku (3. května), který se konal v Metropolitan Museum of Art. Oba herci si pózování na červeném koberci očividně užívali a rozdávali úsměvy na všechny strany.
Sienna si oblékla šaty od Emillia Pucciho, které doplnila šperky z dílny Solange Azagury-Partridge a krokodýlí sandálky.

Sienna at London Fashion Week: Matthew Williamson After Party, Feb 21

25. února 2010 v 14:49 | Mallin

Sienna and Savannah Miller at the Twenty8Twelve ‘Swimming Horses’ photocall, Feb 21

23. února 2010 v 16:59 | Mallin


Sienna a Savannah Miller ukázali v neděli 21.února na London Fashion Week svoji novou kolekci značky Twenty8Twelve. Sienna se svou sestrou pózovali fotografům se svými modely z kolekce "Swimming Horses". Během dne se Sienna ukázala i na přehlídce svého kamaráda Matthewa Williamsona. Sienna tisku řekla: "Je to opravdu vzrušující, nově se zcela vyvinul. Posledních pár sezón je to všechno namířeno jiným směrem a myslím, že je to skvělé."

Sienna Miller out for the Matthew Williamson show, Feb 21

21. února 2010 v 18:10 | Mallin

Sienna Miller se jako správná módní ikona zúčastnila dnes 21.února London Fashion Weeku v Londýně. Sienna se šla především podívat na show módního návrháře a jejího blízkého kamaráda Matthewa Williamnsona.

Sienna Host Harvey Weinstein Dinner for "The Private Lives of Pippa Lee", Dec 13

15. prosince 2009 v 18:28 | Mallin
Sienna Miller se 13. prosince zůčastnila večeře "The Private Lives of Pippa Lee" v Osteria Del Circo restauraci.

Sienna Miller - Premiere Of "The Loss Of A Teardrop Diamond", Dec 10

12. prosince 2009 v 18:00 | Mallin
Sienna večer 10.prosince navštívila premiéru filmu "The Loss Of A Teardrop Diamond", kterou hostil Gotham Magazine v New York City.

Sienna and Savannah dinner for Twenty8Twelve, Nov 9

22. listopadu 2009 v 18:38 | Mallin
Sienna Miller a její sestra Savannah pořádaly v pondělí 9.listopadu v New Yorku večeři na podporu jejich společné značky Twenty8Twelve konkrétně pro kolekci na jaro 2010. Herečka se pro tento večer uvolnila z inscenace "After Miss Julie", při které září na Broadwayi, aby mohla oslavit s přáteli z časopisu Vogue, Marie Claire nebo Teen Vogue novou kolekci.

Sienna Miller Opening Night Party on Broadway, Oct 22

26. října 2009 v 17:48 | Mallin
Sienna Miller se zúčastnila Opening Night Party na Boradwayi. Půvabná herečka ózovala spolu s Johnnym Lee Millerem a Marinem Irelandem stejně jako Hugh Dancy a Claire Danes. Jeden kritik řekl: "Sienna vypadá úžasně, její blonďaté vlasy, vybavená postava v květinkových šatech, její překrásné nohy. Pořád jsem čekal, když už konečně začne se sváděním... Její výkon je velmi kvalitní, jemný a zranitelný, ale hlavně přesvědčující."

popravdě se musím, snad poprvé, přiznat, že se mi Siennin styl-ing zrovna moc nelíbí, šaty jsou vážně až "hrůzostrašné":( Ale zase je pravda, že má krásně hubené nožky!

Sienna Miller out for Rag & Bone, Oct 19

23. října 2009 v 17:37 | Mallin
Sienna Miller pózovala 19.října při otevírání nového obchodu Rag & Bane v SoHo.


Sienna Miller arriving for “The Late Show”, Oct 13

15. října 2009 v 17:52 | Mallin
Sienna byla 13.října hostem v "The Late Show" Davida Lettermana.


Sienna and Savannah Miller out for London Fashion Week, Sep 21

24. září 2009 v 16:15 | Mallin
Sienna byla vždy známá svou zálibou v módě, 21.9. nemohla chybět na módní přehlídce své značky Twenty8Twelve na London fashoin Week. Sienna si dala pauze od svého debutového vystoupení na Broadway "After Miss Julie", který už teď posbíral mnoho pozornosti od kritiků.


Sienna Miller leaving the preview of “After Miss Julie”, Sep 18

20. září 2009 v 11:15 | Mallin
Čerstvě po představení "After Miss Julie" Sienna rozdávala autogramy a zdravila se s fanoušky. Výkon Sienny Miller byl s nadšením schválen od všech návštěvníků, jeden to komentoval: "Bylo velmi zajímavé vidět Strindberga po témeř 100 letech. Sienna to opravdu velmi, velmi skvěle zahrála, dala roli opravdu hluboký charakter."
Hra se poprvé pod vedením Augusta Strindberga hrála v roce 1888.


Sienna with Savannah on Mercedes-Benz NY Fashion Week, Sep 10

11. září 2009 v 17:46 | Mallin
Sienna si odskočila z velkého frmolu kolem jejího debutu na Broadway, kde se chystá na hru "After Miss Julie" a se svou sestrou Savannah pořádala večírek na Mercedes-Benz New York Fashion Week. Hostili třeba Rihannu nebo módní šéfredaktorku časopisu Vogue Annu Wintour.


Sienna Miller Steps Out for “After Miss Julie”, Sep 8

10. září 2009 v 15:27 | Mallin
Sienna navštívila photocall k propagování pro "After Miss Julie" v New Yorku. Herečka přijala místo na jevišti vedle Johnnyho Lee Millera. Show bude bežet v divadle Brodway od 18.září až do 6.prosince. Poslední zprávy také říkají, že si Sienna hledá v NYC stálý domov - "Sienna hledá ke koupi třílůžkové místo," uvedl britský zdroj pro bulvární list The People.

Sienna Miller

Sienna at Kelly Hoppen's 50th Birthday Party in Ibiza

31. srpna 2009 v 12:36 | Mallin

Presents New Hugo Boss Fragrance 'Boss Orange'

23. srpna 2009 v 10:14 | Noni
"Chceme inspirovat a povzbudit současné dívky a mladé ženy, aby byly takové, jaké skutečně jsou - zářivé, vášnivé a naplno si užívající svého života. Sienna Miller byla jasnou volbou pro charismatickou kampaň plnou smíchu, pozitivní energie a hravého skotačení."
Karen Elis, kreativní ředitelka Grey Advertising pro kampaň BOSS Orange

"Sienna je skvělá dívka - krásná a pracovitá. Když se má smát, tak se směje naplno, stejně jako prožívá i ostatní emoce. Výborně se s ní pracuje a navíc se ukázala jako ideální ztělesnění toho, co jsme chtěli v kampani ukázat - svobodné duše a zářivé aury mladé moderní ženy."
Cliff Watts, fotograf a ředitel TVC

"BOSS Orange je nádherná - hřejivě pižmová a absolutně sexy. Myslím, že už jsem na ní totálně závislá - a určitě nebudu sama."
Sienna Miller

"The September Issue" New York Premiere

22. srpna 2009 v 18:55 | Noni


G.I. Joe The Rise Of Cobra - Los Angeles Special Screening

21. srpna 2009 v 9:38 | Noni
Kvůli roli krvežíznivé Baronky musela změnit nejen zevnějšek (hrála v tmavé paruce), ale i životní styl. Nějakou dobu před natáčením musela dát sbohem večírkům, protože několik hodin denně trénovala bojová umění a pod vedením agenta MI6 cvičila s ostře nabitými zbraněmi. "Bylo to jako Disneyland pro dospělé. Když jsem na své zbrani stiskla tenhle čudlík, tak z ní fakt vystřelil nějaký záblesk," podivuje se Sienna. Účinkování v nadupaném akčním filmu pro teenagery možná není ten nejlogičtější způsob, jak se prosadit coby herečka, ale v Siennině kariéře to působí jako docela logický tah: "Částečně jsem se pro tenhle film rozhodla i proto, že předpokládám, že bude úspěšný, že ho uvidí hodně lidí, a že by mě to tudíž mohlo někam posunout. Už nějakou dobu jsem měla pocit, že se motám v kruhu, že dělám pořád to samé. Přišlo mi fajn zahrát si ve filmu, který si klade za cíl diváky jenom pobavit a ne je emocionálně zdeptat."

Sienna visiting the New York Stock Exchange during opening bell

11. srpna 2009 v 15:40 | Noni
Napdlo vás někdy, že můžete mít křídla na uších? Siennu jak se zdá ano a trefila se do černého, je to velice trendy a hodně stylové. tak se nechte inspirovat.
 
 

Reklama