candids

Sienna Miller and Jude law vacationing in Ibiza, Aug 3

7. srpna 2010 v 14:02 | Mallin

oh-sienna.blog.cz
  
Sienna Miller a její snoubenec Jude Law 5.srpna společně s několika přáteli relaxovali na palubě luxusní jachty. Po výletu do Es Torrent, kde strávili oběd se skupina znova vrátila na loď. Po setmění se všichni vrátili do Ibiza Marina. Později v noci byli viděni v oblasti VIP Pacha, domů se vrátili někdy kolem 7:30.

Nedávno se na konto Sienny velmi mile ozvala herečka Rachel Bilson, pro InStyle magazín řekla: "Myslím, že Sienna Miller, která tvoří v souladu se svou sestrou značku Twenty8Twelve je opravdu skvělá, nebo dvojčata Olsenovy. Dělají tak dohromady tak skvělé šaty. Jsou to příklady talentovaných lidí, kteří to dělají správně. Někteří lidé prostě jen propůjčí svoje jméno, které 'nalepí' na určité věci, ale ony jsou autentické a vědí co dělají, protože mají dobrý vkus. To je ten rozdíl."

Sienna Miller and Jude Law on the beach in Otranto Lecce, Italy, July 20

24. července 2010 v 13:29 | Mallin

oh-sienna.blog.cz
Sienna s Judem a jeho dětmi si 20.července opět užívali na pláži v Itálii. Všichni si koupání ve vlnách neskrytě užívali.

Sienna Miller and Jude Law having fun on the beach in Italy, July 19

22. července 2010 v 9:41 | Mallin

Sienna s Judem si pořád užívájí láskyplnou dovolenou v Itálii na pláži  Otranto Puglia.
Nové zprávy také potvrdily, že Sienna darovala několik svých návrhářských kousků na charitu, aby tak získala peníze. Všechny získané peníze dostane dětská nemocnice v Liverpoolu.

Sienna Miller and Jude Law shopping in Italy, July 18

21. července 2010 v 9:42 | Mallin


Sienna Miller a její snoubenec Jude Law byli v neděli (18.července) spatřeni jak vycházejí z obchodního domu v Otrantu, v Itálii.

Sienna Miller and Jude Law vacationing in Ponza, July 15

20. července 2010 v 10:34 | Mallin
oh-sienna.blog.cz¨
Sienna a Jude byli paparazzi nachytáni na Italské pláži Ponza, jak si užívají láskyplných prázdnin ve společnosti svých přátel. Celé odpoledně byl pár oddaný jen a jen sobě:-)

Sienna Miller rushes into a recording studio in Los Angeles, CA on July 7

18. července 2010 v 11:58 | Mallin
oh-sienna.blog.cz
Sienna vyrazila do studia v Los Angeles. Ty její boty, ach!*

Sienna Miller at LAX Airport and tending to business matters, July 8

11. července 2010 v 10:27 | Mallin

Sienna Miller byla 8.července spatřena jak vyřizuje obchodní záležitosti. Podle všeho byla v Universal Studios v Los Angeles projednávat nějaký projekt. Sienna, ale vypadala nervózně, jakoby věci něšli přesně podle jejího plánu.
Později se Sienna ukázala na LAX International Airport.

k fotkám se hned vyjádřil i český bulvár:


Přítelkyně Juda Lawa, který
před několika dny ozdobil karlovarský filmový festival, se zřejmě mezi tím nervově zhroutila v Los Angeles. Sienna byla k vidění, jak vychází z kanceláří filmového studia zjevně rozrušená. Po cestě
do svého auta
divoce gestikulovala a mluvila si pro sebe.
Sienna odletěla do Los Angeles ve chvíli, kdy byl Jude Law na cestě do
Karlových
Varů. Ve studiu Universal měla domluvenou schůzku ohledně svého nového filmu
Hippie Hippie Shake, který má studio distribuovat. Není zatím jasné, co Siennu na jednání, které trvalo dvě hodiny tolik rozrušilo. Každopádně o několik hodin později nasedla do letadla
a odcestovala do Londýna.
Autor: iHOT.cz

Sienna and Jude Having lunch in North London, July 4

10. července 2010 v 0:16 | Mallin
oh-sienna.blog.cz
Sienna s Judem společně strávili odpoledne 4.července v severním Londýně předtím než Sienna odletěla do Los Angeles. Snoubenci si dopřáli oběd v restauraci s výhledem na kanál 'malé Benátky'. Oba se celou dobu smáli, žertovali a nakonec vše zakončili vřelým objetím a polibkem.
Vypadá to, že jejich svatba ve Francii, kterou plánují bude hodně brzy:-)

Sienna Miller arriving at LAX, July 4

6. července 2010 v 19:23 | Mallin

Sienna Miller byla v neděli (4.července)  spatřena, jak odchází z LAX letiště v Los Angeles v Kalifornii.
Sienna podle několika zdrojů odletěla do Států, aby zde zajistila něco ohledně svatby s Judem, která by se měla konat ve Francii. Zdroj řekl:"Jude a jeho rodiče opravdu chtějí svatbu, která se bude konat na francouzském venkově, vše se v současné době projednává. Jude a Sienna prostě chtějí být svoji a začít žít společný život."

Sienna Miller Sighted getting a taxi outside Kings Cross Station, June 17

3. července 2010 v 9:22 | Mallin
oh-sienna.blog.cz
  Sienna Miller si po příjezdu z Paříže chytala taxi.

Sienna Miller and Jude Law out in Camden, June 28

1. července 2010 v 19:17 | Mallin


V noci na pondělí 28.června byla Sienna s Judem spatřeni jak odchází z kebab shopu v Camden. Pár se ruku v ruce vydávali dolů přes ulici, jakmile ale zahlédli paparazzi pomalu se oddělovali.
Blízcí páru říkají, že svatba bude určitě brzo: "Judovi rodiče opravdu chtějí svatbu, která se bude konat na francouzském venkově. Jude a Sienna prostě chtějí být svoji, začít žít svůj život dohromady."

Sienna Miller out at Glastonbury, June 26

30. června 2010 v 16:06 | Mallin


Bohémská Sienna Miller byla 26.června spatřena na největším hudebním festivalu v Anglii Glastonbury. Herečka vypadala velmi svěže a vypadalo, že si festival, na který chodí každý rok pořádně užívá.
Opět se proslýchá, že se Sienna s Judem snaží koupit společný dům. Jeden zdroj uvedl, že věci, které si nebude chít přenést do svého nového domu prodá a peníze věnuje Mezinárodním lékařským sborům, pro které je velvyslancem.

Sienna Miller out in Mayfair, London, June 2

26. června 2010 v 10:48 | Mallin
oh-sienna.blog.cz
Sienna Miller ve čtvrtek 2.června opuštěla kadeřnictví v Mayfair v Londýně.

Sienna Miller and Jude Law at Gare Du Nord, June 11

12. června 2010 v 10:04 | Mallin

Sienna a Jude se svými dětmi byli společně spatřeni na Gare du Nord nádraží v Paříži 11.června. Podle rozveselených tváří dětí si společné chvíle se Siennou a jejich tatínkem opravdu skvěle užívali.

Sienna and Jude Out at the Ivy restaurant, London, June 8

11. června 2010 v 15:44 | Mallin

oh-sienna.blog.cz
Jude Law a Sienna Miller si 8.června užívali ve společnosti přátel v restauraci Ivy v Londýně, kde se zúčastnil soukromé večeře pro uměleckou galerii. Sienna v elegantních smetanových šatech vypadala velmi vesele.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
P.S.: obvykle fotky ukládám přímo na blogu do galerie, ale nedávno jsem zjistila, že jakmile si galerii promažu fotky se z blogu smažou, takže je to k ničemu, proto se to nadále bude řešit takto.

Sienna Miller out in Paris with her mum, June 2

4. června 2010 v 9:23 | Mallin

Sienna Miller byla spatřena se svou matkou Jo ve Francii ve středu 2.června. Miller dámy kráčely po přeplněných ulicích Paříže, namířeno měli Gare du Nord terminál.

Sienna Miller and Jude Law at a Pub, May 21

25. května 2010 v 15:08 | Mallin
oh-sienna.blog.cz
Sienna byla 21.května viděna společně se svým přítelem Judem Lawem na snídani v jedné z restaurací a vypadá to, že jejich rozhovor se týkal něčeho vážného soudě podle jejich kamenných tváří.
Sienna má a(o?)finu a strašně jí to sluší!

Sienna leaving London, May 12

15. května 2010 v 16:32 | Mallin
oh-sienna.blog.cz
Sienna se 12. května procházela Londýnem ve společnosti svého asistenta a producenta CNN. Herečka mířila na rozhovor pro televizi CNN, který se měl zabývat její cestou na Haiti, kde působí jako velvyslanec pro mezinárodní zdravotnické sbory.

Sienna Miller and Jude Law out in NYC, May 4

13. května 2010 v 15:46 | Mallin

Jude a Sienna se v poslední době rozhodli neskrývat svůj obnovený vztah a tak je můžeme čím dál tím častěji vidět ruku v ruce. V úterý 4. května, když si vyšli společně na oběd tomu nebylo jinak.
Mě se líbí jak mají stejnej styl bot, to je skvělý:)

Sienna Leaving Jude Law's house in London, April 27

11. května 2010 v 18:54 | Mallin
oh-sienna.blog.cz
Objevily se nové fotky z 27.dubna, kdy Sienna opuštela dům Juda Lawa v Londýně.
Bohužel jsou snímky ve špatné kvalitě.
 
 

Reklama