story

Sienna Miller prodává dům za 1,6 milionů dolarů

6. srpna 2010 v 11:03 | Mallin
Krásná britská herečka Sienna Miller svůj byt v Londýně za 995.000 liber nebo 1,6 milionu amerických dolarů. Sienna si tento dům koupila v roce 2007 za 1,9 milionů dolarů.
Dům, který se může pochlubit krbem i terasou a má i nápadné příjmací studio. Ve spodní části domu jsou kompletní turecké lázně a sauna.

oh-sienna.blog.cz
* bohužel nevím jak je zpráva stará, ale úplně nejčerstvější asi nebude:-) aspoň vidíte jak Sienna bydlela.

Mě se Siennino bydlení líbí hrozně moc, čekala bych nějaký moderní luxusní byt, ale tohle na mě působí strašně přorozeně a osobitě. Úplně tam Siennu vidí, myslím, že to o ní hodně vypovídá.

Festival Special

30. července 2010 v 9:21 | Mallin
Začíná léto a to je ten správný část pro letní festivaly. Nemůžu se dočkat až vydělám nějaký peníze a vyrazím na několik, které se u nás odehrávají (České Hrady, Rock for People, Benátská Noc, SázavaFest, Colours of Ostrava...atd.) Ať už se vydáte na některý ze široké nabídky festivalů nebo zůstanete doma rozhodně se můžete ze Sienniných outfitů inspirovat.
Krásné, letní, svěží a bohémské trendy, které určitě využijete v horkých letních dnech jak na festivalech tak ve městě.

Sienna často a velmi ráda navštěvuje hudební festivaly, k těm nejoblíbenějším řadí tradiční festival v Glastonbury v Anglii. Našla jsem pro Vás pár fotek právě z festivalů. Snažila jsem se vyhledat i přesný rok, ale bohužel mi to u většiny nepodařilo.
Každopádně fotky jsou seřazené podle (mě) stáří, začínáme nejstašími.

oh-sienna.blog.cz

Nová role?

27. července 2010 v 9:42 | Mallin
oh-sienna.blog.cz

Podle IMDB by Sienna Miller měla hrát v novém filmu s Kate Beckinsale s názvem 'Zkoušky Cate McCullough'. To by mohlo být příčinou Sienniny návštěvy Universal Studios.

novinky na českém webu

26. července 2010 v 10:05 | Mallin
Kliknutím na obrázek se dostanete na celý článek.
Třetí a poslední Piaget Possession Photo.

25. července 2010 v 14:35 | Mallin
oh-sienna.blog.cz
Sienna vzbuzuje pocit luxusu, na šedém pozadí a se stáhlými vlasy s doplňky z bílého zlata pózuje na nové a poslední fotce pro Piaget Possession.

Sienna Miller’s Haiti Trip Chronicled

19. července 2010 v 10:22 | Mallin

Sienna Miller se v minulosti společně s Mezinárodními zdravotnickými sbory vydala na Haiti, aby pomohla lidem, které zasáhlo katastrofální zemětřesení. 28-let stará herečka si klade především za cíl zvýšit povědomí veřejnosti o dlohodobých potřebách lidí na Haiti. Ničivá tragédie zničila 300 000 lidských životů a vyísdlení asi 2 milińů ovbyvatel, bude trvat roky než se alespoň část obrátí k lepšímu. "Dlouhosobým problémům, kterým Haiťané nyní čelí je opravdu jen začátek," řeká Sienna. !Musíme pomoci při obnově, musíme ale především poskytnout bezpečné zdravotní prostředí pro každého," dodala.

Podívejte se na opravdu krásné video ze Sienniny cesty.

AHA: Sienna Miller - 10fotek na nichž je pořádně na mol!

8. července 2010 v 9:37 | Mallin
Bulvár si hold vše umí pěkně okořenit. Sienna má jen přimhouřené oči, špatný den, je veselá nebo má sklenku v ruce a hned je na mol opilá.

(kliknutím na obrázek se můžete podívat na fotky)

Herečka, modelka a přítelkyně Juda Lawa (37), který byl hlavní hvězdou filmového festivalu v Karlových Varech, Sienna Miller (28) to umí na večírcích parádně rozjet. Podívejte se!
Podobně jako večírková královna a skandalistka Lindsay Lohan, i Sienna Miller si umí na párty dát pořádně do nosu. Nechybí na žádném večírku, který v Hollywoodu něco znamená a často se tak stane obětí všudypřítomných paparazzi, kteří ji opilou pod obraz a někdy i ve společnosti drahé polovičky Juda Lawa, ochotně zvěční.
Podle barmanů si prý Sienna dává nejraději koktejl Harry Boy, který je umíchaný z kávového likéru, whisky, mléka a Cointreau. Nepohrdne ovšem ani koktejlem Peter Pan, připraveným z ginu, vermouthu a pomerančového džusu nebo jakékoliv tekuté pochoutce z vodky.
zdroj: ahaonline.czSienna Miller a Sadie Frost: Usmíření?

3. července 2010 v 19:18 | Mallin
oh-sienna.blog.cz
Sienna Miller se by se podle informací měla sejít s Judovou ex-manželkou Sadie Frost. Sienna chce napravit ne příliš dobré vztahy se Sadie, kterou v poslední době zvedlo ze židle, když Sienna nechala ostříhat krásné kudrny jejího syna Rudyho. Sadie rozčíleně na svůj twitter napsala: "Udělej si vlastní děti a těm stříhej vlasy!!!" Poté Sadie zakázala Sienně navštívit školní recitál její dcery Iris.
Sienna nechce žádné nenávistné roztžky a proto se chystá zorganizovat oběd, při nemž by si otevřeně promluvily a stanovily určitá pravidla. "Měla by se setkat v příštím týdnu," řekl zdroj.

Jude Law: Válka mezi exmanželkou a milenkou

29. června 2010 v 14:36 | Mallin
oh-sienna.blog.cz
Anglický herec Jude Law, který bude jednou z hlavních hvězd blížícího se filmového festivalu v Karlových Varech, má zase co řešit. Jeho vzrušující osobní život budí v médiích snad větší pozornost, než jeho filmová tvorba a ani nyní tomu není jinak.
Jeho exmanželka Sadie Frost, se kterou má tři děti, totiž jeho současné přítelkyni, herečce Sienně Miller zakázala přístup na školní recitál jeho dcery Iris.
Důvodů je zřejmě hned několik. Zaprvé Sienna vzala jeho syna Rudyho k holiči, kde ho nechala ostříhat natolik, že přišel o své kudrnaté vlasy, což jeho matku Sadie Frost pořádně rozčílilo. Druhým důvodem zřejmě bude žárlivost, protože Law se se Siennou pravděpodobně během léta ožení.
Law se nyní snaží zorganizovat schůzku obou žen, na které by snad mohly zakopat válečnou sekyru. Zatím se to ale údajně jeví jako nepravděpodobné a otázkou dokonce zůstává, zda Sadie dovolí jeho dětem, aby se otcovy svatby zúčastnily.
Autor: iHOT.cz

Sienna a její partneři

23. června 2010 v 18:38 | Mallin
Zajímalo by Vás s kým Sienna Miller chodila před Judem Lawem? Přináším Vám jednoduše zpracovaný profil všech Sienniných lásek, ať už malých románků nebo větších lásek.

ORLANDO BLOOM - 2001

- herec, Anglie (Pán Prstenů, Piráti z Karibiku, Elizabethtown)
oh-sienna.blog.cz

 HAYDEN CHRISTENSEN 2006


- herec, Kanada (Star Wars, Factory Girl, Jumper)
- se Siennou se seznámil při natáčení Factory Girl

oh-sienna.blog.cz

JAMES FRANCO - 2006


- herec, USA (Spider Man, Camille, Tristan a Isolda)
- seznámili se při natčení filmu Camille

oh-sienna.blog.cz

NICO MALLEVILLE - 2006


- ???
oh-sienna.blog.cz

JOSH HARTNETT - 2007


- herec, USA (Pearl Harbor, 40 dnů a 40 nocí, Ztraceno v překladu)

oh-sienna.blog.cz

PUFF DADDY (P.Diddy) - 2007


- zpěvák, rapper, USA

oh-sienna.blog.cz

JAMIE BURKE - 2007


- model, zpěvák
- Jamie je znám svými záletnickými choutky, chodil například s Lindsay Lohan nebo Kate Moss. Se Siennou jim to vydrželo překvapivě dlouho.

oh-sienna.blog.cz
oh-sienna.blog.cz
* Jamie u mě vítězí na plné čáře, k uvolněné Sienně se jako ten správný bohém naprosto hodí (navíc je naprosto překrásnej!). Každopádně si ho, ale nedokážu představit jak vychovává děti, po kterých Sienna touží.

RHYS IFANS - 2007-2008


- herec, Wales (Notting Hill, Vanity Fair, Piráti na vlnách)
- Rhys Siennu třikrát žádal o ruku, nakonec se mu to podařilo. Bohužel se ani po zásnubách Rhysovi nepodařilo Siennu si 'připoutat', pár se rozešel.

oh-sienna.blog.cz
oh-sienna.blog.cz

BALTHAZAR GETTY - 2008


- herec, USA (Alias, Těžký prachy, Okrsek 49), milionář
- setkali se při natáčení filmu G.I.Joe: The Rise of Cobra, kvůli Sienně Balthazar opustil ženu a čtyři děti, proslíchalo se, že se mají brát, ale když Balthazarova žena několikrát řekla do médií jak je zničená Sienna se stáhla.

oh-sienna.blog.cz
oh-sienna.blog.cz

GEORGE BARKER - 2008


- DJ
- říká se, že za rozchod mohla příliš velká vzdálenost.

oh-sienna.blog.cz

JUDE LAW - 2009 - ...


- herec, Anglie (Alfie, Prázdniny, Moje borůvkové noci, Imaginárium dr. Parnasse)
- v roce 2005 se seznámili při natáčení filmu Alfie, byli zasnoubeni, ale Jude Siennu podvedl s chůvou svých dětí. Opět se dali dohromady v roce 2009. Jsou zasnoubení, svatbu plánují v létě, Sienna by si přála vlastní dítě.

oh-sienna.blog.cz

Sienna Miller actions of a ‘Rebecca Minkoff’ handbag

19. června 2010 v 11:17 | Mallin
Sienna je jednou z mnoha celebrit, které  věnovali do dražby své osobní předměty, které půjdou na konto mezinárodních zdravotnických sborů, které poté pomohou Haiti.
"Haiti je stále v zoufalém stavu, potřebuje naši pozornost a pomoc. Novinové stránky můžou vyblednout, ale my nesmíme zapomenout na ty, kteří přežili," říká Sienna.
Herečka do dražby nabídla svou kabelku od Rebecci Minkoff, která momentálně stojí 69liber.
oh-sienna.blog.cz

Sienna Miller nominated for a Teen Choice Award

17. června 2010 v 17:11 | Mallin
Sienna Miller získala nominaci n a Teen Choice Award v kategorii Action Adventure (akční, dobrodružné) za film G.I.Joe: The Rise Of Cobra. Hlasovat můžete na TEENCHOICEAWARDS.COM

Choice Movie Actress: Action Adventure
Cate Blanchett, Robin Hood
Mila Kunis, The Book of Eli
Rachel McAdams, Sherlock Holmes
Sienna Miller, G.I. Joe: The Rise of Cobra
Zoe Saldana, The Losers

Choice Movie: Action Adventure
G.I. Joe: The Rise of Cobra
Kick-Ass
Robin Hood
Sherlock Holmes
The Losers

Sienna Miller says ‘Tights, Camera, Action’

8. června 2010 v 19:59 | Mallin

Sienna Miller a Richard Curtis (scénárista - např. Notting Hill, Deník Bridget Jonesové, Láska Nebeská) patří mezi soudce nové soutěže krátkých filmů, které se snaží motivovat mladé tvůrce produkovat "bankbuster" videa.

Natočte krátký film (60 až 90 sekund), který ukáže co soudíte o myšlence vlády, která chce zdanit banky - vybírat peníze pro chudé. Robin Hood daň je malá daň, která by mohla miliardě lidí v boji s chudobou a změn klimatu u nás i v zahraničí. Banky by odevzdávali 20 bilionů liber celkem.
Naše poselnství je jasné: "Pokud daň z banky, tak ať doopravdy pomáhají chudým a planetám."
Domníváme se, že Robin Hood daně by mohly být nejdůležitější myšlenkou této generace. Co si o tom myslíte vy?

Video je naprosto skvělý (obsahu nerozumím) - hlavně ten konec :-D

The NS Interview

1. června 2010 v 18:28 | Mallin
oh-sienna.blog.cz

Sienna Miller si povídala se Sophie Elmhirst od Newstatesman.com o jejím zapojení do mezinárodního zdravotnického sboru (IMC), politice a mnohém dalším.

Jaké charitě se věnuješ a proč?
K mezinárodním zdravotnickým sborům jsem se dostala před kamaráda, který jim pomáhal z Los Angeles. Slyšela jsem o brutálním znásilňováním v Kongu, virtuální epidemii a jednou jsem pomocníky viděla v akci a uvědomila jsem si, že je tolik mimořádných událostí na celém světě, kde sbory dělají tolik práce, pomáhají, tak jsem se rozhodla, že taky pomůžu.

Byla jsi na Haiti. Jaké jsou tvoje dojmy z této země?
Lidé tam jsou velice odolní, mají nádhernou duši. Je zřejmé, že hlavní město Port-au-Prince je jedno velké trauma. Když jsem to všechno viděla z první ruky, bylo to šokující.

Co lidé ze zdravotnického sboru?
Dodávky jsou omezené a lidé z IMC pracují v neuvěřitelně těžkých podmínkách. Peníze se skutečně rovná schopnosti zachránit lidské životy.

Problémy byli i v Demokratické republice Kongo. Proč se, ale k ní vztahovalo tak málo pozornosti?
V Kongu jsou problémy už dlouho, že se snad lidé vzdali. Afrika je prolezlá tolika problémy, že je těžké vědět, kde začít.

Proč se tak rychle zapomíná na tyto katastrpfy v zasažených zemích?
Myslím, že je obtížné pro nás všechny nadále vidět srdcervoucí obrazy země, kde se stalo takové neštěstí jako třeba na Haiti.

Lidé bývají cyničtí k celebritám, které podporují charitativní organizace.
Lidé sezapojují do charitativních organizací, protože ta příčina je pro ně osobní a proto chtějí nějaké smysluplné změny. Lidé často zapomínají, že celebrity nejsou jiné. Rozdíl je v tom, že mají sílu, využívají své pozice aby upozornili na problémy, které by jinak byli ignorovány.

Máte pocot, že ticsk a veřejnost soudí celebrity příliš rychle?
Existují blogy, které sledují mladí a vnímaví lidé. Vytvářejí a podporují tuto negativitu. Posuzují lidi, se kterými se nikdy nesetkali pomocí 'informace', která často není pravdivá.

Jaký vliv má tato kultura na mladé lidi?
Bojím se myslet na to, že existuje generace, která věří těmto anonymním a bezohledným lidem.

Pokud bys nebyla herečka, co by z tebe bylo?
Archeologie?

Byla jsi volit?
Slíbila jsem si, že vždycky budu volit, takže jsem volit byla. Ale nebudu říkat pro koho.

Která politická osobnost tě inspiruje?
Nelson Mandela, z pochopitelných důvodů.

Kde je pro tebe doma?
V Londýně.

Co právě čteš a proč?
Je to kniha A Gate at the Stairs od Lorrie Moore. Proč? Protože jsem v knižním klubu a byla nám doporučena.

Existuje plán?
Stále se snažím žít spontálně, jak nejvíc je to možné. Je těžké být hercem a stavět si nějaké plány.

Je něco čeho lituješ?
Samozřejmě, ale vím, že jsou to poměrně zbytečné emoce. Musíme žít, učit se a pokusit se růst, pokud víte co tím myslím.

Jsem všichni odsouzeni?
Rozhodně ne. Jsme součástí generace, která může a bude měnit tento svět. Je to vzrušující a rozhodující čas být naživu.

Sadie Frost vs. Samantha Burke vs. Sienna Miller

30. května 2010 v 18:41 | Mallin
oh-sienna.blog.cz
Možná by někoho zajímalo jak vypadá Judova bývala manželka Sadie Frost, se kterou má tři děti (Rafferty, Iris, Rudy) a modelka Samantha Burke - jeden nezávazný 'úlet' po kterém na svět přišla zatím nejmladší dcera Juda Lawa Sophia. Jak vypadá současná přítelkyně a snoubenka Sienna Miller všichni víte. Nedávno na povrch vyplavalo, že chce Sienna otěhotnět a tak můžeme jen doufat, že vztah vydrží a Sienna se poprvé stane matkou, Jude už po páté.
Ale jak se říká do třetice všeho dobrého, třeba mu třetí 'S' v jeho životě přinese opravdovou lásku.
(Taky jste si všimli, že osudové partnerky Juda mají jméno na písmeno 'S' ?:)

Zpět na divadelní prkna?

30. května 2010 v 10:42 | Mallin
oh-sienna.blog.cz
Sienna Miller se možná vrátí na divadelní prkna a to tentokrát v Londýně pod křídly režiséra Trevora Nunna v inscenaci Birdsong (Ptačí zpěv). Naposledy byla viděna na West End v roce 2005 v Young Vic's a As You Like It. Birdsong je naplánován na 29.září 2010 v Comedy Theatre. Říká se, že jejího partnera ztvární Dan Stevens.
Birdsong napsal v roce 1993 anglický autor Sebastian Faulks, jeho čtvrtý román vypráví o muži Stephenu Wraysfordovi v různých fázích jeho života a to před i během první světové války.  
Sienna loni debutovala na Broadwayi v New Yorku ve hře After Miss Julie po boku Johnnyho Lee Millera a Marin Ireland.

Dvakrát do stejné řeky nevstoupíš...?!

26. května 2010 v 8:50 | Mallin
oh-sienna.blog.cz
Říká se, že dvakrát do stejné řeky nevstoupíš. To však neplatí pro "staronový" pár Siennu Miller a Jude Lawa. Ačkoliv se dvojice před pár měsíci zasnoubila, Jud ani chvíli neváhá a laškuje s jinými dívkami. Co na to Sienna?
Jude LawSienna Miller tvořili pár již před několika lety. Jude však Siennu podváděl s chůvou a tak vztah skončil rozchodem. Sienna se však nepoučila a dala se se sedmatřicetiletým hercem, jež je pověstný svými aférkami, opět dohromady. Byla to však ta správná volba? Ačkoliv se pár po čtyřech měsících obnoveného vztahu zasnoubil, svědkové tvrdí, že není zcela ideální. Před několika dny byl Jude spatřen v blízkosti jiné dívky, s níž se vesele bavil a laškoval s ní. Ani mu nevadilo, že Sienna je nablízku. Vše samozřejmě skončilo hádkou, které jsou prý u páru na denním pořádku…

Stojí tohle Sienně za to?

Sienna Miller in CNN, May 21

24. května 2010 v 15:08 | Mallin

Sienna se objevila 17.května v televizi CNN, kde hovořila o své nedávné cestě do Konga a na Haiti a samozřejmě i o jejím zapojení do mezinárodního zdravotnického sboru. Poté odpovídala na otázky diváků.

Tady si můžete prohlédnout fotky

Jude Law si v létě bude brát Siennu Miller

23. května 2010 v 10:25 | Mallin
oh-sienna.blog.cz
Sienna a Jude se rozešli v roce 2006, když se ukázalo, že záletný "Alfie" se zapletl s chůvou svých dětí. Vloni se ale smířili a podle listu Daily Mail se zdá, že se konečně budou brát.

Svatební plány jsou prý již v plném proudu. První svatba by se měla konat během pár měsíců v bohémském stylu v anglickém Gloustershiru, na venkovském sídle nevěsty. Druhý obřad a velký večírek bude následovat v New Yorku. "Nechtějí to zakřiknout a moc o tom mluvit, ale nejbližším přátelům a rodině to už řekli. Rádi by se brali už letos v létě," tvrdí jeden z přátel páru.

Od té doby, co se Jude a Sienna rozešli, promítl se jejich osobní život do mnoha článků a taky spekulací. Sienna měla vztah s hercem Rhysem Ifansem a později i se ženatým Balthazarem Gettym, zatímco Jude se stal znovu otcem po krátké aférce s modelkou Samanthou Burke. Není jasné, jakou roli by měly při obřadech hrát děti Jude Lawa ze vztahu se Sadie Frostovou: třináctiletý Rafferty, devítiletá Iris a sedmiletý Rudy. Snad už ale nebudou potřebovat chůvu… A když, pak radši nějakou postarší. 

díky odhaleno.cz

Piaget Possession Celebrity Ambassador Sienna Miller

22. května 2010 v 9:30 | Mallin
Objevilo se video ze zákulisí Piaget Possession. Sienna Miller v něm vypráví o exlusivní práci s touto firmou. Sienna je rozhodně žena, která je ideální volbou k prosazení této kolekce šperků.


A fotky ze zákulisí.

 
 

Reklama